Hlavní navigace

Hlas je tady! Již v neděli od 20 hodin na Nově!

[Tisková zpráva] Fenomén současnosti přichází na české a slovenské obrazovky! První díl soutěže Hlas ČeskoSlovenska uvidí diváci TV Nova a TV Markíza již v neděli 12. února 2012. Ve 20 hodin odstartuje boj největších pěveckých talentů o vítězství, 100 000 eur a exkluzivní kontrakt s vydavatelstvím Universal Music!

Sdílet

Praha, 9. února 2012 – Největší pěvecké talenty Česka a Slovenska v dramatických soubojích, čtyři slavné osobnosti v rolích koučů a výhra snů! To je Hlas ČeskoSlovenska, který odstartuje již v neděli 12. února 2012. Od 20 hodin se spustí nejúspěšnější světová hudební show současnosti, v níž půjde o jediné, najít ten nejlepší hlas.

Poprvé v historii televizních show k nám přichází soutěž, v níž nezáleží na vzhledu, ale pouze na pěveckém talentu. Poprvé v historii televizních show se budou koučové rozhodovat na základě jediného smyslu – sluchu. Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Patrik „Rytmus“ Vrbovský půjdou po hlase a vyberou si svůj tým zpěvaček a zpěváků. Ty budou provázet na cestě k vítězství, výhře 100 000 eur a kontraktu s hudebním vydavatelstvím Universal Music.

Sedmnáct týdnů budou televizní diváci sledovat cestu k vítězství prvního Hlasu ČeskoSlovenska. Bude jím jeden ze 150 nejtalento­vanějších zpěvaček a zpěváků Česka a Slovenska, kteří se předvedli před kouči ve Výběru naslepo. Jméno toho nejlepšího hlasu se Česko a Slovensko dozví v neděli 3. června 2012 v Grandfinále. V rolích moderátorů se představí zpěvačka Tina a Leoš Mareš.

The Voice of… je původně holandský formát, který se během jednoho roku stal světovým fenoménem. Za jeho vznikem stojí mediální magnát a producent John de Mol. Kromě Česka a Slovenska hledají svůj Hlas více než dvě desítky zemí po celé planetě. V některých zemích, například v USA a Holandsku, už se na obrazovky dostala druhá série pořadu.

Harmonogram soutěže:
12. 2. – 11. 3. 2012 – Výběr naslepo
18. 3. – 1. 4. 2012 – Souboj
8. 4. – 28. 5. 2012 – Live přenosy
3. 6. 2012 – Grandinále