Hlavní navigace

Hlasování v anketě ANNO 2009 zítra začíná

[Tisková zpráva] Již zítra začíná hlasování v divácké anketě ANNO 2009 o nejoblíbenější ženu a nejoblíbenějšího muže TV Nova a nejpopulárnější pořad této stanice. O nejoblíbenějším filmu, na němž se Nova podílela, rozhodne jeho návštěvnost. Anketa bude vyhlášena v pořadu Volejte Novu a na internetových stránkách www.nova.cz. Jména vítězů se diváci TV Nova dozvědí v přímém přenosu ze slavnostního galavečera v pražském Hudebním divadle Karlín v sobotu 20. února.

Sdílet

Praha 15. ledna 2010 – Ankety se může zúčastnit každý, kdo vyplní hlasovací kupón, uveřejněný na internetových stránkách www.nova.cz a ve vybraných periodikách na počátku února, nebo pošle SMS se jménem kandidáta na číslo 906 06 09. Veškeré informace o hlasování budou k dispozici od 16. ledna na www. nova.cz, kde se diváci včas dozví i informace o jeho ukončení.

Jména vítězů divácké ankety ANNO 2009 zazní v sobotu 20. února v přímém přenosu ze slavnostního galavečera v pražském Hudebním divadle Karlín. Tituly Muž roku a Žena roku 2009 TV Nova budou obhajovat herci Martin Dejdar, jehož obrovská popularita jako Ozzáka v sitcomu Comeback u diváků neklesá, a Zlata Adamovská alias doktorka Běla Páleníková ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Horkým kandidátem na Nejlepší pořad TV Nova roku 2009 je opět seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který získal toto ocenění již v loňském roce a jehož sledovanost dlouhodobě neklesá pod dva miliony diváků. Oceněn bude také Film roku 2009, na němž se Nova podílela. Mezi nominované mj. patří Operace Dunaj, 2 Bobule či Kawasakiho růže. Poslední udělené ocenění bude Speciální cena vybranému laureátovi.

Více o anketě ANNO 2009 na www.nova.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).