Hlavní navigace

Hlasujte pro generála Hvězdné pěchoty!

[Tisková zpráva] Zpěváků a zpěvaček, kteří se díky svému specifickému pěveckému podání zařadili mezi adepty Hvězdné pěchoty, přišlo na castingy druhé řady Česko Slovenské SuperStar spousta. Pokud máte mezi nimi svého favorita a chcete, aby právě on byl pasován na post generála Hvězdné pěchoty, už teď pro něj můžete hlasovat na www.superstar.tv!

Sdílet

Praha, 8. března 2011 – Také ve druhé řadě Česko Slovenské SuperStar si skalní fanoušci přijdou na své při sledování mnohdy až bizarních pěveckých vystoupení a projevů soutěžících, které často zaskočily i porotu,. Zpěváků a zpěvaček, jejichž pěvecké vystoupení je často více než úsměvné, a tudíž se automaticky řadí mezi adepty Hvězdné pěchoty SuperStar, je i v letošní řadě spousta. Už od včerejšího večera jsou videa těch nejroztodivnějších pěchoťáků umístěna na www.superstar.tv.

Pokud máte i vy mezi čtyřiačtyřicítkou členů Hvězdné pěchoty svého favorita a oblíbence, neváhejte a dejte mu svůj hlas! Výsostný post generála Hvězdné pěchoty druhé řady Česko Slovenské SuperStar je totiž jen jeden a konkurence veliká.

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova