Hlavní navigace

Hledá se spolumoderátorka Leoše Mareše pro Česko Slovenskou show Talentmania!

[Tisková zpráva] Chcete se stát spolumoderátorkou Leoše Mareše v nejlepší česko slovenské show Talentmania? Nyní máte jedinečnou šanci! Pokud máte pocit, že máte moderátorský talent, ukažte co ve vás je a staňte se moderátorským kolegou ostříleného spíkra Leoše Mareše. Do „výběrového řízení“ se lze hlásit zavěšením svého videa na webové stránky soutěže, kde, bude probíhat hlasování.

Sdílet

Praha 24. června 2010 – Neopakovatelná šance stát se spolumoderátorkou nejžádanějšího spíkra republiky a spolu s ním moderovat nejlepší Česko Slovenskou show Talentmania je tady! Dívky, slečny a ženy od 5 do 99 let, pokud si myslíte, že jste pohotové, vtipné, zkrátka že oplýváte moderátorským talentem, natočte ukázkové video a zavěste ho na stránky www.talentmania.tv. Natočené video by mělo ukázat vaše jazykové schopnosti, smysl pro humor a potenciál stát se moderátorskou hvězdou pořadu Talentmania.

Svá moderátorská videa můžete nahrávat na www.talentmania.tv od dnešní půlnoci do 25. července 2010. O vítězce rozhodnou i návštěvníci webových stránek www.talentmania.tv, kde budou moci dát svůj hlas některé z kandidátek.

Na vítězku čeká kromě spolumoderování nejlepší česko slovenské show Talentmania se samotným Leošem Marešem a otevření bran do světa showbussinesu, také setkání s hvězdnou porotou – světovou modelkou, krásnou Alenou Šeredovou, nejoblíbenější slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou, proslulým lídrem skupiny Team Paľem Haberou a fenomenálním režisérem Zdeňkem Troškou.

Na vítěze nejlepší Česko Slovenská show Talentmania, která startuje na obrazovkách dvou nejsilnějších televizních stanic České a Slovenské republiky TV Nova a TV Markíza na podzim, čeká astronomická výhra 150 000 eur, tedy téměř 4 miliony korun.

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).