Hlavní navigace

Hledá se táta: PŘICHÁZEJÍ I PRVNÍ ZKLAMÁNÍ

[Tisková zpráva] Pouť, rozhledna, hračkářství… tam všude vás zavede další epizoda pořadu Televize Prima Hledá se táta.

Sdílet

Maminka Jana se rozhodla k zásadnímu kroku: seznámí potencionální tatínky s nejdůležitějším mužem svého života – se synem Jiříkem. Jak dopadne první setkání? A proč bude Janě líto, že jeden z tatínků na plánovaný výlet nakonec nedorazil? Změní se její názor na tohoto muže, nebo jí dokáže rozumnými důvody vysvětlit, proč nedorazil na domluvené setkání?

Také Naďa bude pokračovat v hledání lásky. Svých šest nápadníků vyzkouší na střelnici, ale také si s nimi užije romantiku na dalších pouťových atrakcích. Na první pohled pozitivní den se ale nakonec začne vyvíjet trochu jinak, než by si Naďa přála. Naďa zažije zklamání.

Gabriela svých sedm nápadníků vezme na výlet na nedalekou rozhlednu. Ještě před tím jim ale udělá přepadovou kontrolu v hotelu, kde jsou muži ubytovaní. Jak dopadne její nečekaná návštěva? Romantická procházka na rozhlednu ale brzy poodkryje komplikovanou povahu jednoho z nápadníků. Boj o Popelku začíná. Sledujte v úterý 7. 10. po 21. hodině Televizi Prima a pořad Hledá se táta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).