Hlavní navigace

HLEDÁ SE TÁTA PRVNÍ VYŘAZOVÁNÍ PŘICHÁZÍ

[Tisková zpráva] Minulý týden jsme se poprvé setkali se třemi maminkami, které hledají táty pro své děti a pro sebe životní partnery. V úvodním díle se vám spolu maminkami představili také jejich nápadníci. Nyní nás čeká první vyřazování.

Sdílet

Nezapomenutelně se uvedl jeden z Nadiných „chlapů“, pan Jaromír, který se v dalším díle projeví jako velmi egoistický jedinec s majetnickými sklony a podělí se s námi o to, co ho vlastně nejvíce stresuje ve vztahu s ženami. Jeho reakce je velmi podivná a u muže jeho věku až k neuvěření. Zajímavá je i reakce Nadi. Gábina je konfrontována se svou vlastní minulostí. Petr přiznává, že i jemu tragicky zemřela partnerka. Bude právě tento faktor tím, co je nadále sblíží?

Po odvysílání první epizody přicházejí ke slovu i kmotřičky našich maminek. Položili jsme jim stejnou otázku: Kdo si myslíte, že je odvážnější? Vaše kmotřenky, nebo adepti na tatínka? A jejich odpovědi?

Alice Bendová (patronka Nadi): Naďa je velmi energická žena, které odvaha určitě nechybí. A myslím, že se jí vyplatila i při konverzaci s některým z tatínků. Takový Jaromír by mě zcela jistě vyděsil. Nemám ráda muže s majetnickými rysy. A ty tenhle pán určitě měl. Takže já Nadě schvaluji, že ho nenechala postoupit dál.

Terezie Kašparovská (patronka Jany): Podle mě byla určitě dobrá volba vzít pány na vodu. Na některých bylo vidět, že na ní byli poprvé a podle toho se také chovali, ale zvládli to; klobouk dolů. Takže odvážní byli vlastně všichni. Jsem s Janou i celkem zajedno ve výběru postupujících.

Lukáš Hejlík (patron Gábiny): Pro mě jako pro chlapa je tohle hodnocení horší. Samozřejmě že je pro mne hlavní moje kmotřenka – a ta se držela statečně, jsem na ni pyšný, ale dokážu pochopit i nervozitu těch chlapů. Přece jen mužská ješitnost nám nedovoluje „mít rád konkurenci“.

Koho si maminky vybraly pro další vzájemné poznávání? Kdo je tím, kdo prvně přiznal, že se zamiloval? Sledujte Televizi Prima v úterý 30. 9. ve 21.15 hodin, pořad Hledá se táta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).