Hlavní navigace

Hledají se geniální vývojáři: Skype otevírá v Praze u Anděla svou pobočku

[Tisková zpráva] Praha, 25. dubna 2007 – Skype dnes potvrdil, že jeho vývojová pobočka bude otevřena koncem května v Paláci Křižík u Anděla a nyní probíhá výběrové řízení až na 30 PHP, C++ a C softwarových vývojářů.

Sdílet

„Čeští programátoři patří mezi nejlepší na světě,“ řekl Philippe Bernard, Software Development Manager Skype, odpovědný za pražskou kancelář. „Naší první prioritou je vybudovat tým zkušených web backend vývojářů v PHP a vytvořit tým pro backend v C/C++ a Core Library v C++.“

Ačkoli relativně nepočetný, pražský tým bude přispívat k obohacení komunikace 196 milionů uživatelů Skype po celém světě. Vývojáři budou úzce spolupracovat s 300členným vývojovým střediskem v estonském Tallinnu.

Philippe Bernard říká, že práce pro Skype je více než běžné zaměstnání. „Hledáme chytré lidi, kteří nejsou jen skvělými vývojáři, ale také chtějí plně využít svou osobnost a představivost. Chci být obklopen nekonvenčními génii, kteří se stanou součástí Skype rodiny v našich krásných mimořádně inspirativních kancelářích.”

Více informací o volných pozicích a možnosti přihlásit se o práci pro Skype naleznou zájemci na jobs.skype.com/cz.