Hlavní navigace

Hledají se geniální vývojáři: Skype otevírá v Praze u Anděla svou pobočku

[Tisková zpráva] Praha, 25. dubna 2007 – Skype dnes potvrdil, že jeho vývojová pobočka bude otevřena koncem května v Paláci Křižík u Anděla a nyní probíhá výběrové řízení až na 30 PHP, C++ a C softwarových vývojářů.

Doba čtení: 1 minuta

„Čeští programátoři patří mezi nejlepší na světě,“ řekl Philippe Bernard, Software Development Manager Skype, odpovědný za pražskou kancelář. „Naší první prioritou je vybudovat tým zkušených web backend vývojářů v PHP a vytvořit tým pro backend v C/C++ a Core Library v C++.“

Ačkoli relativně nepočetný, pražský tým bude přispívat k obohacení komunikace 196 milionů uživatelů Skype po celém světě. Vývojáři budou úzce spolupracovat s 300členným vývojovým střediskem v estonském Tallinnu.

Philippe Bernard říká, že práce pro Skype je více než běžné zaměstnání. „Hledáme chytré lidi, kteří nejsou jen skvělými vývojáři, ale také chtějí plně využít svou osobnost a představivost. Chci být obklopen nekonvenčními génii, kteří se stanou součástí Skype rodiny v našich krásných mimořádně inspirativních kancelářích.”

Více informací o volných pozicích a možnosti přihlásit se o práci pro Skype naleznou zájemci na jobs.skype.com/cz.