Hlavní navigace

Hledáte skvělý dárek pro Den matek? Podívejte se na bezšňůrové telefony Siemens Gigaset

[Tisková zpráva] S blížícím se 11. květnem a s ním spojeným Dnem matek si mnoho lidí klade otázku: Co bych mohl mé matce letos dát? Květiny, šperky nebo čokoládu? Že je to nuda? Lepší je mamku 11. května překvapit stylovým a užitečným dárkem – novým telefonem Siemens Gigaset SL370 pro mamku v pohodě nebo C475 IP pro technicky zdatnou mamku.

Sdílet

Gigaset SL370: mějte rodinu na očích
Díky integrované technologii Bluetooth lze na telefon Gigaset snadno přenést fotky z PC nebo mobilního telefonu a použít je pro identifikaci volajícího u záznamů ve Vašem adresáři. Tak se Vám na velkém barevném displeji zobrazí Vaše dcera, syn nebo vnouče, kteří volají domů. Pohodlný reproduktor v plně duplexní kvalitě umožňuje telefonáty s celou rodinou kolem stolu. Alternativně lze pro soukromější handsfree konverzace k telefonu připojit standardní náhlavní soupravu.

Gigaset C475 IP: zároveň daleko a blízko
Nenákladná domácí IP telefonie je zajímavá zejména pro rodinné příslušníky, kteří žijí daleko od domova. Telefon Gigaset C475 IP nabízí pohodlné online služby zdarma – online telefonní seznam, informace o počasí a přístup ke komunitě Gigaset.net, jež majitelům IP telefonů Gigaset umožňuje vzájemnou bezplatnou komunikaci. Pokud není čas na povídání, může se přes telefon Gigaset C475 IP odeslat SMS. Integrovaný telefonní záznamník přijme zmeškané hovory od rodinných příslušníků, kterým nabízí 30 minut nahrávacího času na zanechání vzkazu.

Gigaset SL370 a C475 IP pro celou rodinu
K jediné základně Gigaset SL370 či C475 IP lze registrovat až šest sluchátek, a tak může mít každý člen rodiny své vlastní. K IP verzi lze registrovat šest různých IP účtů. Zároveň mohou probíhat tři telefonáty – jeden přes pevnou linku a dva přes IP, takže se již nemusíte prát o telefon. Oba telefony Gigaset jsou také vybaveny funkcí sledování místnosti: jakmile je v místnosti zaznamenán hluk, kontaktuje sluchátko druhé interní sluchátko nebo předem nastavené externí číslo k poslechu toho, co se děje.

Technologie ECO DECT snižuje energetickou spotřebu telefonů o 60 procent pomocí střídavého napájení (v porovnání s tradičním lineárním napájením). Aktivací režimu ECO v menu sluchátka se o 80 procent sníží vysílací výkon základny a sluchátka, pokud se používá sluchátek několik.

Ti, kteří stále nemají dárek ke Dni matek a kteří nechtějí přijít s kyticí vlastně natrhaných sedmikrásek nebo nudnou bonboniérou, mohou mamku překvapit opravdu skvělým dárkem – telefonem Siemens Gigaset SL370 nebo Gigaset C475 IP.

Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co KG je stoprocentní dceřinou společností koncernu Siemens AG. Firma se sídlem v Mnichově je zaměřena na design, výrobu a distribuci širokého portfolia produktů Siemens Gigaset, jež zahrnuje klasické bezšňůrové telefony, telefony pro volání přes pevnou linku, přístroje pro Voice over IP, routery, brány a softwarová řešení. Portfolio také obsahuje přístroje WIMAX a koncové přístroje pro domácí média, jako jsou set-top boxy. Společnost operuje po celém světě. Její hlavní výroba se nachází v německém Bocholtu, kde se produkty Gigaset vyvíjejí a vyrábějí podle nejpřísnějších kvalitních a environmentálních standardů.

Více o Siemens Home and Office Communication Devices najdete na http://www.si­emens.cz/giga­set

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).