Hlavní navigace

Hledej v Shopech - 1. specializované fulltextové hledání v českých internetových obchodech

[Tisková zpráva] Internetový vyhledávač online obchodů www.onlineobchody.com spustil pro uživatele novou službu: "Hledej v Shopech" (http://www.onlineobchody.com/hledej.php) - 1. specializované fulltextové vyhledávání v českých internetových obchodech!

Sdílet

První specializovaný fulltextový vyhledávač prohledává pouze české internetové obchody. Je to rychlá služba pro uživatele, kteří hledají konkrétní zboží nebo službu a nechtějí se prodírat stovkami nerelevantních výsledků z webů, které nesouvisí s nakupováním nebo přímo nenabízejí zboží ke koupi. Jednoduchým vyhledáváním dostanete přímo výsledky pouze z online obchodů, jež požadované zboží nebo službu nabízejí.

Pro vyhledávání doporučujeme používat víceslovné dotazy, které zkvalitní výsledky hledání a dodají vám relevantní odkazy přímo na prodejce a jejich zboží. Odkazy ve výpisu jsou řazeny dle relevance k zadanému výrazu.

Vyhledávač internetových obchodů www.onlineobcho­dy.com tak opět nejen zkvalitňuje a rozšiřuje své stávající služby, ale také zjednodušuje uživatelům nakupování na internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).