Hlavní navigace

Hodina plná zpráv nově – každý den i o víkendu

[Tisková zpráva] Od 1. 1. 2011 se dočká zpravodajský servis pro diváky Televize Prima dalšího vývoje. Právě od tohoto data se bude hodina plná zpráv objevovat ve vysílání pravidelně i o víkendu. Pro diváky je připravený i nový publicistický pořad Krimi plus. Ke změnám dochází i na postech moderátorů.

Sdílet

Hodinu plnou zpráv otevírá hlavní zpravodajská relace Zprávy TV Prima v 18.55. Hned na Nový rok se divákům poprvé představí nová moderátorka Zpráv TV Prima Sandra Parmová, která vytvoří novou moderátorskou dvojici společně s Romanem Fojtou.

Na Zprávy TV Prima navážou Krimi zprávy. Krimi zprávy diváky jednoznačně zaujaly, a proto Televize Prima připravila pro televizní diváky novinku – pořad Krimi plus. Reportéři pokračují v boji se světem zločinu – obrátí se na experty, se kterými budou rozebírat do hloubky kriminální případy každého dne. Pořady Krimi zprávy i Krimi plus budou diváky i dále provázet Barbora Kozáková a Patrik Kaizr.

Hodinu plnou zpráv uzavřou u diváků stále oblíbenější VIP zprávy. Od 1. 1. 2011 posílí tým moderátorek VIP zpráv Barbora Niničová. Barboru uvidí diváci poprvé na Nový rok, kdy uvede první sobotní vysílání pořadu.