Hlavní navigace

Hokejová Snídaně s Novou na cestách navštívila pivovar v Českých Budějovicích

[Tisková zpráva] Populární ranní zpravodajský pořad Snídaně s Novou na cestách vyrazil v pátek 15. dubna 2011 do Českých Budějovic. Přímý přenos z tamního pivovaru moderovali Zora Kepková a Tomáš Krejčíř. Hosty pořadu byli zástupci českého národního hokejového týmu a herec ze seriálu Ulice Pavel Nový.

Sdílet

Praha, 15. dubna 2011 – Populární Snídaně s Novou na cestách se v pátek 15. dubna 2011 vypravila do světoznámého pivovaru v Českých Budějovicích. Budějovický Budweiser Budvar je oficiální pivo českého hokeje a jeho výrobce je dlouholetým partnerem české hokejové reprezentace i extraligy ledního hokeje, a tak se živý přenos z nádvoří pivovaru odehrával v duchu tohoto sportu a nemohli v něm chybět zástupci českého národního hokejového týmu. Moderátoři Zora Kepková a Tomáš Krejčíř přivítali před kamerou obránce a dlouholetého hráče českobudějovického týmu a Mistra světa 2010 z Německa Petra Gřegořka a Milana Michálka, který odstartoval svou hokejovou kariéru v HC České Budějovice a letos je v nominaci na Mistrovství světa 2011 v Bratislavě.

V přímém přenosu se diváci seznámili se zákulisím výroby oblíbeného pěnivého moku, v doprovodu sládka nahlédli do varny, skladu chmele i sklípku a dozvěděli se spoustu zajímavostí z historie českobudějovického pivovarnictví. Živého vysílání z Českých Budějovic se mimo jiné zúčastnil i herec Pavel Nový, představitel profesora matematiky a fyziky Mojmíra Kaliny z oblíbeného denního seriálu Ulice, a své fanoušky potěšila oblíbená českobudějovická skupina Satisfucktion. Během vysílání se uskutečnila hokejová soutěž, jejíž tři finalisté se utkali ve střelbě na živého brankáře. Jako výhru dostali sportovní tašku s hokejovým dresem, pivem, otvírákem a nožíkem, dárky televize Nova a vítězka si navíc odnesla ještě sadu 14 kšiltovek všech extraligových hokejových klubů.

Živé vysílání Snídaně s Novou na cestách se již stalo tradicí. Úspěšná ranní zpravodajsko-publicistický pořad seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky a během svého putování již navštívil s kamerou zasněžený Špindlerův Mlýn i moravský Frýdek-Místek, západočeskou metropoli Plzeň, historickou tvrz na dálnici D11, barokní zámek v Kácově, baťovský Zlín, centrum Mariánských Lázní, Aquapark v Čestlicích, generální zkoušku muzikálu v Praze, westernové městečko v Boskovicích či romantický zámek Loučeň a středověké Dětenice. Společně s Talentmanií vyrazila na castingy do Plzně, Hradce Králové a Prahy, kde hledala nadané umělce-amatéry.