Hlavní navigace

Hokejové MS 2010 v Německu na Radiožurnálu

[Tisková zpráva] Získají čeští hokejisté na mistrovství světa medaili? Uslyšíte od 7. do 23. května v přímých vstupech na Radiožurnálu, který je majitelem exkluzivních rozhlasových vysílacích práv.

Sdílet

Radiožurnál odvysílá přímé reportážní vstupy ze zápasů naší základní skupiny z prvních dvou utkání s Francií a Norskem, ze zápasu se Švédskem pak 13.5. od 22.05 hod. v přímém přenosu závěrečnou třetinu. Aktuálně budou reportéři vstupovat do vysílání kdykoliv v případě změny skóre či jiných důležitých událostí. Další program vysílání přizpůsobí Radiožurnál vývoji turnaje.

„Radiožurnál bude mít v dějišti šampionátu dva reportéry – Pavla Petra a Kamila Jášu, kteří budou ve vysílání informovat o veškerém dění na šampionátu,“ uvedl Miroslav Bureš, vedoucí sportovní redakce.

„Ve spolupráci s berlínskou zpravodajkou České rozhlasu Klárou Stejskalovou a redaktorem ČRo 7 Lotharem Martinem budou přinášet do vysílání rozhovory s hráči a další zajímavosti ze zákulisí mistrovství. Například už z úvodního dne šampionátu, kdy v pátek budou hrát USA s Německem na fotbalovém stadionu v Gelsenkirchenu pod otevřeným nebem,“ dodal Bureš.

Více informací naleznete na www.radiozurnal.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).