Hlavní navigace

Hokejzive.cz

[Tisková zpráva] Česká televize zprovoznila nový internetový projekt Hokejzive.cz (www.hokejzive.cz) věnovaný české hokejové extralize.

Sdílet

Multimediální hokejový web Hokejzive.cz nabízí sportovním fanouškům „živé“ internetové pokrytí hokejové extraligy. Hlavní náplň stránek tvoří videomateriály pocházející z hokejového vysílání České televize. Na internetu je hokejoví fanoušci mohou sledovat nejen v přímých přenosech, ale vybírat si je také z bohatého archivu. V něm uživatelé naleznou jak záznamy přímých přenosů utkání, tak i reportáže ze všech odehraných zápasů, rozhovory s hráči, gólové situace a mnoho dalších atraktivních momentů.

Samozřejmou součástí stránek je i aktuální zpravodajské a výsledkové pokrytí hokejových událostí. Zpravodajství zahrnuje nejen českou extraligu, ale také přípravu naší reprezentace na Mistrovství světa v ledním hokeji a vývoj v zámořské NHL.

Navíc jsou dvakrát do týdne hokejoví komentátoři ČT spolu s experty z řad bývalých hokejistů připraveni zodpovědět otázky vybrané čtenáři stránek.

Bonbónkem v obsahu stránek je videogalerie archivních materiálů, ve které se postupně objeví záznamy a reportáže zápasů, rozhovory s hráči, gólové a zajímavé momenty, nejlepší kličky, přihrávky, střely, souhry či bitky jednotlivých sezón české extraligy očima komentátorů. První otevřený archiv odkazuje na sezonu 2000/2001.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).