Hlavní navigace

Hold Michaelu Jacksonovi vzdá speciál Snídaně s Novou

[Tisková zpráva] Úterní Snídaně s Novou bude celá věnovaná králi popu Michaelu Jacksonovi. Speciálnímu vysílání věnovanému pouze tomuto fenomenálnímu zpěvákovi a tanečníkovi bude dominovat taneční soutěž o hodnotné ceny a o lístky na jedinečný film Michael Jackson´s This is it. Ten vstoupí na celém světe i u nás do kin 29. 10. 2009 a televize Nova je v ČR jeho hlavním mediálním partnerem.

Sdílet

Praha 23. října 2009 – Při příležitosti unikátní celosvětové premiéry filmu Michael Jackson´s This Is It, která se koná 27. 10. 2009 v Los Angeles, připravila televize Nova zajímavou soutěž pro fanoušky krále popu. Zve všechny, kteří dokáží imitovat jeho tanec nebo umějí vlastním stylem tancovat na jeho písničky, aby vzdali hold svému idolu a přišli v úterý 27. října 2009 předvést své umění v přímém přenosu vysílání Snídaně s Novou.

Každý, kdo se akce zúčastní, dostane malý dárek. Na pět nejlepších, které vybere porota složená z hostů Snídaně, pak čekají vstupenky na slavnostní českou premiéru filmu Michael Jackson´s This is it, která se uskuteční den po té celosvětové, ve středu 28. října v Praze, dále speciální 2CD Michael Jackson´s This Is It, kniha Moonwalk, tričko a další dárečky. Hromadný tanec v přímém přenosu diváci uvidí v 7.45 hodin, pět finalistů zatančí v 8.15 hodin. Další podrobnosti o soutěži, včetně toho, za jakých podmínek se jí smějí zúčastnit děti mladší 18 let, jsou k dispozici na www.nova.cz/sni­dane.

Více o filmu Michael Jackson´s This is it, který zachycuje Michaela Jacksona v době náročných příprav na jeho poslední, neuskutečněné turné, se diváci dozvědí od hostů úterního speciálu Snídaně s Novou. Mezi nimi budou i organizátoři českého rekordu v počtu jednotně tančících lidí na Jacksonovu píseň Beat It (padl letos v srpnu v Praze za účasti 451 tanečníků), kteří vyhlásí nový pokus, tentokrát o překonání světového rekordu v počtu účastníků tančících na Jacksonovu píseň Thriller. Prozatím jej drží Mexiko, kde si najednou zatančilo 12 973 lidí.

Speciál Snídaně s Novou celý věnovaný Michaelu Jacksonovi – úterý 27. října 2009 od 6:00 do 8:30 na TV Nova.