Hlavní navigace

Holky Krausovy mezi novými spolužáky!

[Tisková zpráva] Již zítra, tedy 1. září 2010, přivítá oblíbený denní nekonečný seriál TV Nova Ulice nové spolužáky Jany a Míši Krausových. Začátek školního roku je vždy na každé škole jedinečný a holky si ho opravdu užijí se vším všudy!

Sdílet

Praha 31. srpna 2010 – Začátek školního roku bude na gymplu hustý! Míšu a Janu Krausovy čeká mezi novými spolužáky pořádný křest ohněm. Naštěstí mají jedna druhou a budou stát při sobě. Najít si cestu i své místo v partě pubertálních teenagerů zkrátka není pohádka.

Miki Seidl, kterého ztvární Václav Matějovský, je přesně jeden z těch týpků, kteří ve třídě vždy udávají tón. To se mu povede i v nové třídě, přestože nastoupí do školy později. Společnou notu najde s Míšou. Jeho matka Marta je učitelka dějepisu a literatury. Před spolužáky ho zásadně oslovuje Seidl. Kdyby Miki chtěl, tak má ve škole samý. Jen ta matematika bude lítý boj. Ani to mu ale nezabrání založit třídní časopis.

Rebelka Jarmila Janáčková v podání Sáry Voříškové své jméno nenávidí. Žádá i učitele, aby ji oslovovali Džejdžej. Ve třídě je k nepřehlédnutí. Několik piercingů, které si sama udělala, a experimentování se vzhledem jsou důkazem slušné rebelie. Svým kamarádům udělá piercing klidně i na záchodě. Přesto je však dobrá studentka, která ráda ve svém volnu fotografuje.

V roli Jirky, syna starosty Hložánka, se představí Ondřej Havel. Jirka vypadá na první pohled jako pohodář a trochu šašek. Jeho vtipy ale nejsou právě laskavé. Navíc stačí málo a zaútočí slovně i pěstmi. Frajírek, který všechno má a neváhá se s tím pochlubit. Předpokládá, že mu všechno projde. Jakmile je ve škole nějaký malér, naběhne otec, aby to všemi prostředky srovnal.

Nanny (Anna Pekárková) je třídní kráska. Kdyby chodila na střední ve Spojených státech, byla by z ní královna školy. Tady to bohužel tak snadno nefunguje. Válcují ji Jana svou osobností, Džejžej odlišností a nakonec i Míša. Všem holkám ze třídy bude slušně zatápět.