Hlavní navigace

Horydoly.cz a Horydoly zítra přejdou pod licenci Creative Commons

[Tisková zpráva] Internetový server Horydoly.cz a tištěný časopis Horydoly podléhají od zítřejšího dne 24. června 2010 licenci Creative Commons. Znamená to, že vydavatel uvolňuje veškeré uveřejněné materiály pro všeobecné použití. Od zítřka je tedy možné volně nakládat s texty, fotografiemi, filmy, obrázky a dalšími daty, které byly uveřejněny v rámci Horydoly. Jedinou podmínkou pro převzetí do cizích informačních systémů, médií a jakýchkoliv veřejných výstupů je uvedení autora a odkazu na webovou stránku www.horydoly.cz.

Sdílet

Vydavatel interntového portálu Horydoly.cz a časopisu Horydoly, UpDown Media, s.r.o., podporuje co nejjednodušší a nejširší výměnu informací na celé planetě Zemi. Spolu s redakcí Horydoly věří, že informace jsou dlouhodobě nejdůležitějším prvkem pro zlepšení života nás všech.

Horydoly.cz jsou nejdůležitější a nejnavštěvovanější český a slovenský web o outdoorových aktivitách. Měsíční návštěvnost je stabilně přes 60 tisíc reálných uživatelů. Časopis vychází jako čtvrtletník v nákladu 10 tisíc kusů. Šéfredaktorem je Jakub Turek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).