Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 21. listopadu

[Tisková zpráva] V neděli 21. 11. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s M. Kalouskem, J. Švejnarem, M. Vostrou a D. Ondráčkou o armádních zakázkách, situaci české ekonomiky ve světle posledních ukazatelů, vývoji v Řecku a Irsku, korupci a dalších tématech, se Z. Tůmou, B. Svobodou a J. Dienstbierem ml. o pražské koalici a fungování opozice na pražské radnici.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 21. listopadu 2010 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hlavní hosté: ministr financí a 1. místopředseda strany Miroslav Kalousek (TOP 09), ekonom Jan Švejnar, místopředsedkyně strany pro ekonomiku Miloslava Vostrá (KSČM), ředitel české pobočky Transparency International David Ondráčka

Hlavní témata: armádní zakázky; aféra Barták; vztahy ve vládní koalici; pražská koalice ODS – ČSSD; situace české ekonomiky ve světle posledních ukazatelů; rozpočet 2011 a výhled na další roky; vládní ekonomické reformy; ohrožení sociálního smíru?; fotovoltaika, hrozba arbitráží; vývoj v Řecku, Irsku a dalších problematických zemích EU; světová „měnová válka“; česká korupce, vliv na ekonomiku

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin.

Druhá část pořadu
Hosté: volební lídr strany v Praze Zdeněk Tůma (TOP 09), volební lídr strany v Praze Bohuslav Svoboda (ODS), volební lídr strany v Praze Jiří Dienstbier ml. (ČSSD)

Hlavní témata: pražská koalice; politická budoucnost lídrů a politické náklady; fungování opozice na pražské radnici; personální složení rady; možnost změny volebního zákona

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:10 hodin a ČT1 od 03:00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).