Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 22. května

[Tisková zpráva] V neděli 22. 5. 2011 na ČT1 a ČT24 v pořadu Otázky Václava Moravce s J. Drábkem, J. Zavadilem, V. Špidlou, J. Rusnokem, H. Brixi a V. Pikoralem o důchodové reformě, postojích opozice a odborů i o protestech proti dopadům vládních reforem.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 22. května 2011 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hlavní hosté: ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP09), předseda ČMKOS Jaroslav Zavadil, expremiér a bývalý eurokomisař pro zaměstnanost a sociální věci Vladimír Špidla (ČSSD), prezident Asociace penzijních fondů Jiří Rusnok

Hosté na telemostu: expertka Světové banky Hana Brixi, ekonom a analytik Vladimír Pikora

Hlavní témata: vládní návrh důchodové reformy a její varianty; postoj opozice a odborářů; protesty proti sociálním dopadům vládních reforem

Rozprava z předchozí hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin.

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:10 hodin a ČT1 od 02:50 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.