Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 1. listopadu

[Tisková zpráva] V neděli 1. 11. 2009 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s V. Dvořákovou a M. Kindlem o plagiátorské aféře na plzeňské právnické fakultě, s M. Bartákem a M. Štěchem o výsledcích summitu EU v Bruselu, s M. Dvořákem o restrukturalizaci ČSA a dalších tématech.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 1. listopadu 2009 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Hosté: předsedkyně Akreditační komise Ministerstva školství Vladimíra Dvořáková, bývalý proděkan Právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni Milan Kindl. Témata debaty: plagiátorská aféra na plzeňské právnické fakultě, odebírání titulů, nestandardní přijímací zkoušky, postavení Akreditační komise, podané žaloby, rychlostudenti­.Další hosté a témata
Host ve studiu: vicepremiér a ministr obrany Martin Barták
Host na telemostu: senátor a předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Milan Štěch (ČSSD) Témata debaty: výsledky summitu EU v Bruselu, dokončení ratifikace Lisabonské smlouvy v ČR, spory o vyjmutí Charty základních práv EU z Lisabonské smlouvy pro Českou republiku, výhrady odborů k výjimce prezidenta Václava Klause, armádní mise, energetická bezpečnost ČR, dostavba Temelína.

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Druhá část pořadu
Host: generální ředitel Letiště Praha a předseda představenstva ČSA Miroslav Dvořák. Témata debaty: restrukturalizace ČSA, prodej nepotřebného majetku ČSA, převzetí ČSA Letištěm Praha a výhrady k možnému střetu zájmu ze strany ostatních leteckých přepravců

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).