Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 13. března

[Tisková zpráva] V neděli 13. 3. 2011 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s V. Bártou, P. Kováčikem, V. Samkem, M. Zámečníkem, J. Knížkem, J. Rusnokem a P. Čížkem o zákazu KSČM, reformách, změnách DPH, dopravní politice a dalších aktuálních tématech.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 13. března 2011 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hlavní hosté: ministr dopravy Vít Bárta (VV), předseda poslaneckého klubu strany Pavel Kováčik (KSČM)

Hosté na telemostu: člen pracovní skupiny pro důchodovou reformu ČMKOS Vít Samek, ekonom a člen NERV Miroslav Zámečník, generální ředitel České daňové správy Jan Knížek, prezident Asociace penzijních fondů ČR Jiří Rusnok, předseda Sdružení pro výstavbu silnic Petr Čížek

Hlavní témata: aktuální politická situace, vztahy ve vládní koalici; aktivní vstup prezidenta republiky do politiky; situace uvnitř obou politických stran, zákaz KSČM; důchodová reforma a další vládní reformy (zdravotní, daňová…), změny v sazbách DPH; situace v resortech, které spravují VV; dopravní politika, dopravní superkoncepce; České dráhy, výstavba dálnic, situace u Hradce Králové a v dalších problematických dálničních lokalitách; mýtné; bezpečnostní situace na silnicích, změny v dopravních předpisech; odměňování manažerů ve státních firmách

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:10 hodin a ČT1 od 03:00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.