Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 13. února

[Tisková zpráva] V neděli 13. 2. 2011 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce živě z Nového Bydžova s R. Johnem, J. Tejcem, P. Lessym a A. Burdou o petici policejních odborářů, situaci v resortu vnitra, změnách v České poště a dalších tématech, s R. Johnem, J. Tejcem, M. Šimáčkem, P. Loudou a D. Miklošovou o bezpečnostní situaci v Novém Bydžově, působení vládních agentur zabývajících se problematikou sociálního začleňování a lidskými právy, o spolupráci s romskými organizacemi a starosty měst.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 13. února 2011 od 12:00 do 13:00 hodin. Pořad bude tentokrát vysílán v přímém přenosu z Nového Bydžova.

První část pořadu
Hlavní hosté: ministr vnitra a předseda strany Radek John (VV), stínový ministr vnitra a poslanec PS PČR Jeroným Tejc (ČSSD)

Host na telemostu: policejní prezident Petr Lessy, místopředseda policejních odborů Alexander Burda

Hlavní témata: aktuální politická situace; petice policejních odborářů; situace v resortu, nedostatek peněz; změny v České poště; práce na zákonu o postavení bezpečnostních agentur; výběr policejního prezidenta; vyšetřování některých kauz (opencard, financování předsednictví EU, tunel Blanka atd.); vývoj kriminality v roce 2010, bezpečnostní situace státu

Pokračování první části pořadu
Hlavní hosté: ministr vnitra a předseda strany Radek John (VV), stínový ministr vnitra a poslanec PS PČR Jeroným Tejc (ČSSD), ředitel Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách Martin Šimáček, starosta Nového Bydžova Pavel Louda (ODS), starostka Obrnic Drahomíra Miklošová (ODS)

Hlavní témata: bezpečnostní situace v Novém Bydžově; působení vládních agentur zabývajících se problematikou sociálního začleňování a lidskými právy, jejich pravomoci a personální obsazení, vyhodnocení projektů; spolupráce s romskými organizacemi; spolupráce se starosty měst, kde se vyskytují obdobné problémy

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14.00 hodin.

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:10 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).