Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 15. března

[Tisková zpráva] V neděli 15. 3. 2009 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s M. Kalouskem a J. Paroubkem o ekonomické recesi, volbách do Evropského parlamentu, Lisabonské smlouvě a dalších tématech, s O. Motejlem a P. Rychetským o situaci v české justici, s I. Řápkovou o exekucích sociálních dávek a nepřizpůsobivých občanech.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 15. března 2009 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Hosté: ministr financí Miroslav Kalousek (KDU-ČSL), Jiří Paroubek (předseda ČSSD)
Témata debaty: ekonomická recese, protikrizová opatření vlády a opozice, korekce rozpočtu, výsledky summitu G20, globální krize a protekcionismus, privatizace některých státních podniků, aktuální politická situace, vztahy ve vládní koalici, možnost předčasných voleb, situace uvnitř politických stran, sjezd ČSSD, příprava na sjezd KDU-ČSL, kandidáti na předsedu, nastávající volby do Evropského parlamentu, schvalování Lisabonské smlouvy, hodnocení našeho předsednictví EU

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Další hosté a témata
Host: ombudsman Otakar Motejl, předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský
Témata debaty: situace v české justici, ohrožená nezávislost justice?, poslední kontroverzní události, návrh na odvolání nejvyšší státní zástupkyně

Další host a témata
Host: primátorka Chomutova Ivana Řápková
Témata debaty: exekuce sociálních dávek dlužníků, varianty postupu proti nepřizpůsobivým občanům

Záznam celého pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).