Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 17. října

[Tisková zpráva] V neděli 17. 10. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s předsedy politických stran zastoupených v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky o zhodnocení výsledků komunálních a prvního kola senátních voleb, podpoře kandidátů v druhém kole a dalších tématech, s B. Svobodou a Z. Tůmou o zhodnocení průběhu a výsledků komunálních voleb v Praze, uzavírání koalic a volbě primátora.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 17. října 2010 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hosté: předsedové politických stran zastoupených v PS PČR

Hlavní témata: zhodnocení výsledků komunálních voleb a prvního kola senátních voleb; podpora kandidátů v druhém kole; vliv výsledků na celostátní politiku; vliv výsledků na situaci v jednotlivých politických stranách; zhodnocení volební kampaně; povolební vyjednávání o koalicích na radnicích; zhodnocení uplynulého období od voleb do PS PČR a dvou měsíců od ustavení vlády; aktuální politické dění

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin.

Druhá část pořadu
Hosté: kandidát na pražského primátora Bohuslav Svoboda (ODS), kandidát na pražského primátora za TOP09 Zdeněk Tůma

Hlavní témata: zhodnocení průběhu a výsledků komunálních voleb v Praze a do zastupitelstva hlavního města; uzavírání koalic; volba primátora, vztah ke stranickým strukturám; nejdůležitější úkoly pro příští čtyři roky

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:10 hodin a ČT1 od 03:00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.