Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 20. června

[Tisková zpráva] V neděli 20. 6. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s nově zvoleným předsedou ODS o situaci ve straně po kongresu, změnách priorit a obrazu ODS na veřejnosti i o dalších tématech, s V. Filipem, L. Zaorálkem, P. Gazdíkem a K. Klasnovou o výsledcích kongresu ODS, pokračování vyjednávání o vládě a politických stranách před komunálními a senátními volbami.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 20. června 2010 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hlavní host na telemostu: nově zvolený předseda ODS
Hlavní témata: situace v ODS po kongresu; postavení strany v politickém spektru; eventuální reakce na složení místopředsedů a výkonné rady; změny priorit strany a změny ve vnitrostranickém životě; změna obrazu ODS na veřejnosti; reakce na eventuální dopis bývalého předsedy Topolánka; pokračování vyjednávání o nové vládě, programu a jejím složení; strana před komunálními a senátními volbami

Další hosté první části pořadu
Hlavní hosté: předseda strany a poslanec PS PČR Vojtěch Filip (KSČM), místopředseda strany a poslanec PS PČR Lubomír Zaorálek (ČSSD), předseda strany a předseda poslaneckého klubu Petr Gazdík (Starostové a nezávislí), místopředsedkyně strany a poslankyně PS PČR Kateřina Klasnová (VV)

Hlavní témata: reakce na výsledky kongresu ODS; změny na politické mapě ČR; pokračování ve vyjednávání o vládě, programu, složení, časový harmonogram; postoj opozice k nové vládě; orgány a předseda PS PČR; strany před komunálními a senátními volbami; komplexní reakce na výsledky voleb

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin.

Druhá část pořadu
V druhé části pořadu bude zařazen také živý vstup z kongresu ODS. Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:05 hodin a ČT1 od 03:00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).