Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 28. března

[Tisková zpráva] V neděli 28. 3. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s C. Svobodou, D. Vodrážkou a M. Reedovou o předvolební kampani, situaci uvnitř KDU-ČSL, ODS a věrohodnosti politiků, s M. Kocábem o jeho rozhodnutí zůstat ve vládě, o akceschopnosti vlády a o záležitostech romské minority.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 28. března 2010 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Hosté ve studiu: předseda KDU-ČSL Cyril Svoboda, 1. místopředseda ODS David Vodrážka

Host na telemostu: pražská zastupitelka a volební lídr VV v Praze Markéta Reedová

Hlavní témata: předvolební kampaň, změny na kandidátce, eventuální povolební spolupráce; postavení úřednické vlády J. Fischera; názor na pomoc EU Řecku; situace uvnitř KDU-ČSL, ODS i v ostatních významných politických stranách v zemi; cesta z politické a ekonomické krize; věrohodnost politiků; politická situace v Praze a v zastupitelstvu města, řešení posledních afér a jejich využívání ve volební kampani

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Druhá část pořadu
Host: ministr pro lidská práva Michael Kocáb

Hlavní témata: důvody jeho rozhodnutí setrvat ve vládě, akceschopnost vlády J. Fischera; situace romské minority, návrat z Kanady, poslední události v Ostravě-Bedřišce; kanadská víza; pokračování jeho politického angažmá

Seznam hostů není uzavřen, účast dalších je v jednání.

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.