Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 29. listopadu

[Tisková zpráva] V neděli 29. 11. 2009 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s předsedou TOP 09 o postavení strany v politickém spektru a vztahu k vládě, s M. Haškem a P. Bémem o vliv ekonomické krize na hospodaření aktuální problémy krajů – financování sociálních služeb a dalších aktuálních tématech.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 29. listopadu 2009 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Host: předseda TOP 09, s největší pravděpodobností Karel Schwarzenberg
Témata debaty: zhodnocení volby předsedy, síla mandátu, postavení TOP 09 v politickém spektru, koaliční potenciál, vztah k vládě J. Fischera, působení členů TOP 09 v parlamentu, volby 2010, financování strany, politická korupce, politická kultura

Další hosté a témata
Hosté: hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD), primátor hlavního města Prahy Pavel Bém (ODS)
Témata debaty: zhodnocení ročního období výměny krajských reprezentací, zhodnocení spolupráce s vládou, vliv politických turbulencí na fungování Asociace krajů a samotných krajů, vliv ekonomické krize na hospodaření, rozpočtová opatření na rok 2010, možnosti úspor, snížení příjmů z daní, zadluženost, aktuální problémy krajů – financování sociálních služeb, dopravní obslužnosti, zdravotnických služeb, financování pražské infrastruktury, mýtné v Praze, pražský okruh

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Další hosté budou doplněni během pátečního odpoledne.

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).