Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 31. ledna

[Tisková zpráva] V neděli 31. 1. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s D. Juráskovou, D. Rathem, M. Šnajdrem a S. Markovou o prasečí chřipce, očkování vojáků, hospodaření krajských nemocnic a dalších tématech, s D. Kovářovou, L. Kvapilem a S. Brichcínem o hranici trestní odpovědnosti.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 31. ledna 2010 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Hosté: ministryně zdravotnictví Dana Jurásková, bývalý ministr zdravotnictví a hejtman Středočeského kraje David Rath (ČSSD), 1. náměstek ministryně zdravotnictví Marek Šnajdr (ODS), poslankyně a expert strany na zdravotnictví Soňa Marková (KSČM)

Hlavní témata debaty: prasečí chřipka a očkování – bublina nebo pandemie, očkování vojáků; hospodaření krajských nemocnic ve Středočeském kraji, převod do holdingu; znovuzavedení placené nemocenské na první 3 dny nemoci; státní rozpočet 2010 a zdravotnictví, snižování schodku do roku 2013, reforma zdravotnictví; správní řízení s kraji a zdravotní poplatky v roce 2010; ceny léků v roce 2010; peníze z evropských fondů a korupce ve zdravotnictví

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Druhá část pořadu
Hosté: ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová, starosta Kmetiněvsi Luděk Kvapil, primář Psychiatrické léčebny v Bohnicích Slavoj Brichcín

Témata debaty: věková hranice trestní odpovědnosti; petice občanů Kmetiněvsi; společenská nebezpečnost propuštěných pachatelů

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).