Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 4. října

[Tisková zpráva] V neděli 4. 10. 2009 na ČT1 a ČT24 od 12.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s M. Topolánkem o jeho rezignaci na poslanecký mandát, o situaci v ODS a jejím kongresu i dalších tématech, s E. Janotou, B. Sobotkou a M. Kalouskem o návrhu státního rozpočtu 2010, sociální situaci občanů, daňové reformě, mandátu Fischerovy vlády, privatizaci ČSA a dalších aktuálních politických a ekonomických tématech, s J. Baštou o ukrajinsko-českých vztazích a dalších tématech.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 4. října 2009 od 12.00 do 13.00 hodin.

První část pořadu
Host: Mirek Topolánek (předseda ODS)
Témata debaty: rezignace na poslanecký mandát, politická budoucnost svázaná s ratifikací Lisabonské smlouvy, situace v ODS, kongres ODS, český eurokomisař, mandát Fischerovy vlády, pozice ODS vůči ní

Další část pořadu
Hosté: ministr financí Eduard Janota, stínový ministr financí Bohuslav Sobotka (místopředseda ČSSD), bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09)

Témata debaty: návrh státního rozpočtu 2010, vliv na čs. ekonomiku, prognóza MF vývoje HDP, sociální situace občanů, aféra s nabídkou manipulace se zákony, privatizace ČSA, zákaz privatizace Letiště Praha, mandát Fischerovy vlády, daňová reforma, zákon o lobbyismu, aktuální politická a ekonomická témata – ratifikace Lisabonské smlouvy atd.

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Další část pořadu
Host: český velvyslanec na Ukrajině Jaroslav Bašta
Témata debaty: aféra s vydáváním víz na konzulátu ve Lvově, ukrajinsko-české vztahy, pravděpodobnost opětovné energetické krize

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).