Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 6. června

[Tisková zpráva] V neděli 6. 6. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s D. Vodrážkou, P. Gazdíkem a V. Bártou o volebních výsledcích, průběhu vyjednávání koaliční spolupráce a dalších tématech, s J. Floriánem, S. Humlem a P. Antonínem o celkových i osobních volebních výsledcích a kroužkování jako novém fenoménu české politiky.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 6. června 2010 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hlavní hosté: 1. místopředseda strany a poslanec PS PČR David Vodrážka (ODS), předseda hnutí a poslanec PČR, vyjednavač za TOP 09 Petr Gazdík (Starostové a nezávislí), člen rady a grémia strany, poslanec PS PČR Vít Bárta (Věci veřejné)

Hlavní témata: zhodnocení volebních výsledků; průběh vyjednávání koaliční spolupráce, predikce vývoje; možné problémové body při vyjednávání; hlavní úkoly nové vlády, koncepce reforem ekonomických, politických, státní správy; ODS před kongresem, situace uvnitř politických stran případné koalice; reakce na poslední údaje o zadlužení státu; příprava na komunální a senátní volby; změněná politická mapa ČR

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin.

Druhá část pořadu
Hosté: poslanec PS PČR Jan Florián (ODS), poslanec PS PČR Stanislav Huml (Věci veřejné), poslanec PS PČR Pavel Antonín (ČSSD)

Hlavní témata: zhodnocení celkových i osobních volebních výsledků; recept na osobní kampaň; kroužkování – nový fenomén české politiky; představy o práci poslance

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:05 hodin a ČT1 od 03:00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.