Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 7. března

[Tisková zpráva] V neděli 7. 3. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s J. Paroubkem a K. Schwarzenbergem o začínající předvolební kampani, o složení kandidátek, o korupci, o zaměstnaneckých benefitech, o případné stávce a jejích ekonomických a politických dopadech a dalších tématech.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 7. března 2010 od 12:00 do 13:00 hodin.

První část pořadu
Hosté první části pořadu: předseda ČSSD Jiří Paroubek, předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg

Hlavní témata: začínající předvolební kampaň; složení kandidátek; hlavní téma kampaně: korupce; prolomení těžebních limitů, ekologická superzakázka, dostavba Temelína; poslední aféry: Opencard, gripeny, pandury; politická kultura, nefunkční parlament; zaměstnanecké benefity, stávka, její ekonomické a politické dopady; řešení ekonomické krize, možnosti úřednické vlády; perspektiva snižování rozpočtového schodku, zdravotnická reforma, přijetí eura; směřování ČR po volbách, zahraničně politická orientace, vojenské mise, vztah k Rusku, Ukrajině, EU, USA; tzv. Benešovy dekrety

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13.05 do 14.00 hodin.

Tato zpráva bude průběžně doplňována o informace o dalších hostech na: www.ceskatele­vize.cz/press

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00.05 hodin a ČT1 od 03.00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.