Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce – Speciál z Kramářovy vily – neděle 13. června

[Tisková zpráva] V neděli 13. 6. 2010 na ČT1 a ČT24 od 12:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce s J. Fischerem, P. Nečasem, B. Sobotkou, M. Kalouskem a R. Johnem o vyjednávání o nové vládě, státním rozpočtu a dalších tématech, se Z. Tůmou o jeho působení v čele ČNB a roli centrální banky v době globální ekonomické krize.

Sdílet

První část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 v neděli 13. června 2010 od 12:00 do 13:00 hodin, tentokrát speciálně z Kramářovy vily.

První část pořadu
Hlavní hosté: předseda vlády Jan Fischer, místopředseda strany a poslanec PS PČR Petr Nečas (ODS), úřadující předseda strany a poslanec PS PČR Bohuslav Sobotka (ČSSD), poslanec PS PČR a místopředseda strany Miroslav Kalousek (TOP 09), předseda strany a poslanec PS PČR Radek John (VV)

Hlavní témata: vyjednávání o nové vládě, státní rozpočet v letošním a příštím roce, budoucí vývoj české politické scény.

Rozprava z první hodiny bude pokračovat v Otázkách Václava Moravce na ČT24 od 13:05 do 14:00 hodin.

Druhá část pořadu
Host: odcházející guvernér ČNB Zdeněk Tůma
Hlavní témata: bilance působení Zdeňka Tůmy v čele ČNB; inflační politika, pravomoce a změny v ČNB za jeho působení, role ČNB v době globální ekonomické krize

Záznam první i druhé části pořadu vysílají programy ČT24 a ČT1 v neděli po půlnoci – ČT24 od 00:05 hodin a ČT1 od 03:00 hodin.

Otázky Václava Moravce lze sledovat také v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz. Všechna vydání mohou diváci vidět živě a kdykoliv také ze záznamu.

Upozornění: V neděli 13. 6. 2010 v 11:50 hodin proběhne v Kramářově vile fototermín za účasti premiéra Jana Fischera a všech vyjednavačů politických stran. Fototermín organizuje tiskový odbor Úřadu vlády ČR.