Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce Speciál z Ústeckého kraje – středa 21. dubna

[Tisková zpráva] Ve středu 21. dubna 2010 na ČT1 a ČT24 od 21.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce Speciál živě z Domu kultury v Ústí nad Labem s J. Paroubkem, P. Gandalovičem, J. Šenfeldem, M. Šťovíčkem a J. Drábkem o cenách elektřiny a energií, prolomení těžebních limitů a regionálních problémech.

Sdílet

Otázky Václava Moravce Speciál vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 ve středu 21. dubna od 21.00 do 22.30 hodin.

Hlavní hosté: krajští lídři politických stran, které ve dvou nezávislých sociologických průzkumech zpracovaných do volebního modelu dosáhly a překročily pětiprocentní hranici: předseda strany a poslanec PS PČR Jiří Paroubek (ČSSD), místopředseda strany a poslanec PS PČR Petr Gandalovič (ODS), poslanec PS PČR Josef Šenfeld (KSČM), pedagog Milan Šťovíček (VV), místopředseda strany a předseda Národního výboru Mezinárodní obchodní komory v ČR Jaromír Drábek (TOP 09)

V debatě vystoupí i osobnost Ústeckého kraje: členka občanského sdružení Kořeny Tereza Otcovská

Některá hlavní témata: ceny elektřiny a energií, prolomení těžebních limitů, regionální problémy, aktuální politická situace, politická kultura

Místo konání: Dům kultury města Ústí nad Labem, Velká hradební 1025/19. Vstup do sálu volný až do jeho naplnění. Akreditace novinářů na místě.

Příští díl Otázek Václava Moravce Speciál se bude konat ve středu 28. dubna 2010 v Brně v areálu BVV – v pavilonu A „Rotunda“. Přímý přenos bude vysílán na ČT1 a ČT24 od 21.00 hodin.