Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce Speciál z Libereckého kraje – středa 24. února

[Tisková zpráva] Ve středu 24. února 2010 na ČT1 a ČT24 od 21.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce Speciál živě z Liberce se Z. Machem, P. Plocem, V. Horáčkem, M. Nedvědovou, P. Skokanem a V. Dunajčíkovou o výsledcích hospodaření loňského MS v lyžování v Liberci a s tím přímo souvisejícím financování českého sportu, o problémech dopravní infrastruktury, o sociálních otázkách a nezaměstnanosti.

Sdílet

Otázky Václava Moravce Speciál vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 ve středu 24. února od 21.00 do 22.30 hodin, živě z Centra Babylon v Liberci.

Hlavní hosté – krajští lídři politických stran, které ve dvou nezávislých sociologických průzkumech zpracovaných do volebního modelu překročily pětiprocentní hranici: poslanec PS PČR Zdeněk Mach (ODS), poslanec PS PČR Pavel Ploc (ČSSD), starosta města Železný Brod Václav Horáček (TOP 09), advokátka Marie Nedvědová (za KSČM), podnikatel Petr Skokan (Věci veřejné), ředitelka ZŠ a ZUŠ Věra Dunajčíková (Strana práv občanů)

Hlavní témata: hospodářské a etické dopady loňského MS v lyžování, financování sportu, dopravní infrastruktura a obslužnost, sociální politika a nezaměstnanost

Vstup do sálu volný až do jeho naplnění. Akreditace novinářů na místě.

Příští díl Otázek Václava Moravce Speciál se bude konat ve středu 3. března 2010 v Domě kultury Dukla v Pardubicích a přímý přenos bude vysílán na ČT1 a ČT24 od 21.00 hodin.