Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce Speciál z Jihomoravského kraje – středa 28. dubna

[Tisková zpráva] Ve středu 28. dubna 2010 na ČT1 a ČT24 od 21:00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce Speciál živě z Brna s B. Sobotkou, V. Menclem, A. Putnovou, J. Dobešem, Z. Bebarovou-Rujbrovou a S. Juránkem o zdravotnictví, nezaměstnanosti a penzijní reformě.

Sdílet

Otázky Václava Moravce Speciál vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 ve středu 28. dubna od 21:00 do 22:30 hodin.

Hlavní hosté: krajští lídři politických stran, které ve dvou nezávislých sociologických průzkumech zpracovaných do volebního modelu překročily pětiprocentní hranici: místopředseda strany a poslanec PS PČR Bohuslav Sobotka (ČSSD), poslanec PS PČR Václav Mencl (ODS), vysokoškolská učitelka Anna Putnová (TOP 09), místopředseda strany a psycholog Josef Dobeš (VV), poslankyně PS PČR Zuzka Bebarová-Rujbrová (KSČM), bývalý hejtman Stanislav Juránek (KDU-ČSL)

V debatě vystoupí i osobnosti Jihomoravského kraje: ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová, vinařka Ivana Tomanová

Některá hlavní témata: zdravotnictví, nezaměstnanost, penzijní reforma, aktuální politická situace, politická kultura

Místo konání: Výstaviště v Brně, Pavilon A „Rotunda“. Vstup do sálu volný až do jeho naplnění. Akreditace novinářů na místě.

Příští díl Otázek Václava Moravce Speciál se bude konat ve středu 5. května 2010 v Produkčním domě Vzlet v Praze a přímý přenos bude vysílán na ČT1 a ČT24 od 21:00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).