Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Otázky Václava Moravce Speciál z hlavního města Prahy – středa 5. května

[Tisková zpráva] Ve středu 5. května 2010 na ČT1 a ČT24 od 21.00 hodin v pořadu Otázky Václava Moravce Speciál s D. Vodrážkou, M. Pecinou, K. Schwarzenbergem, R. Johnem a J. Dolejšem o zadávání veřejných zakázek, korupci a protikorupčních opatřeních.

Sdílet

Otázky Václava Moravce Speciál vysílají programy ČT1 a zpravodajský ČT24 ve středu 5. května od 21.00 do 22.30 hodin.

Hlavní hosté: krajští lídři politických stran, které ve dvou nezávislých sociologických průzkumech zpracovaných do volebního modelu překročily pětiprocentní hranici:

1. místopředseda strany a starosta Prahy 13 David Vodrážka (ODS), ministr vnitra Martin Pecina (ČSSD), předseda strany a senátor Karel Schwarzenberg (TOP 09), předseda strany a publicista Radek John (VV), poslanec PČR a ekonom Jiří Dolejš (KSČM)

V debatě vystoupí i osobnosti hlavního města Prahy: jaderný fyzik a zakladatel Nadace Charty 77 František Janouch, vedoucí katedry politologie na fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze Vladimíra Dvořáková

Některá hlavní témata: zadávání veřejných zakázek, korupce a protikorupční opatření, politika jako služba, politická kultura, vztah hlavního města a ostatních regionů

Místo konání: Produkční dům Vzlet, Holandská 1, Praha 10. Vstup do sálu volný až do jeho naplnění. Akreditace novinářů na místě.

Příští díl Otázek Václava Moravce Speciál se bude konat ve středu 12. května 2010 ve Středočeském divadle v Kladně a přímý přenos bude vysílán na ČT1 a ČT24 od 21.00 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).