Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 1. 10. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 24. září nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat se svými hosty a diváky o tom, zda nastala „smrt dětství“ kvůli rychlému modernímu životu. Do studia přijdou dětská psycholožka Tamara Cenková, marketingová expertka Jitka Vysekalová, Roman Šantora odpovědný za časopisy Junáka a Jana Straková z Institutu sociální a ekonomické analýzy. Do pořadu telefonicky vstoupí také Jan Horyna z internetového portálu Centrum CZ.

Diváci mohou posílat dotazy prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 (nebo T2) JMENO TEXT na číslo 906 11 06. Telefon do studia je 776 999 140. Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.czhttp://ww­w.efekty.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).