Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 10. 12. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 10. prosince nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat se svými hosty a diváky o českém zdravotnictví. Policie zatkla bývalého zdravotníka Petra Zelenku, který se vyšetřovatelům přiznal k osmi vraždám pacientů v havlíčkobrodské nemocnici. Jde o jednoho z největších sériových vrahů novodobé české historie. Selhaly kontrolní mechanismy nemocnice? Je zdravotnický plášť skvělou skrýší pro vraha? Dá se opravdu všechno, co se nám na zdravotnictví nelíbí, přičíst nedostatku peněz? Jsou lidé spokojeni s chováním personálu v českých nemocnicích? Studio Vedlejších efektů navštíví lékaři Iva Holmerová, Petr Příhoda a předseda Svazu pacientů ČR Luboš Olejár

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/