Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 12. 11. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 12. listopadu nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat se svými hosty a diváky o situaci na českých silnicích a o tom, jak řešit kolapsy dopravy v Praze. Může pomoci zpoplatnění dálnic pro kamiony? Proč bodový systém dlouhodobě nesnížil počet tragických nehod? Máme si zvyknout na mnohahodinové stání v kolonách nebo mají úřady připravené řešení? Studio Vedlejších efektů navštíví Petr Moos z Dopravní fakulty ČVUT, Jan Heroudek, ředitel Odboru dopravy Magistrátu hl. m. Prahy a odborník na dopravu Stanislav Huml.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).