Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 15. 10. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 15. října nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Šponar diskutovat se svými hosty a diváky nejprve na téma: Představuje KLDR reálnou hrozbu? Studio Vedlejších efektů navštíví Radek Khol z Ústavu mezinárodních vztahů a jaderný fyzik František Janouch.

Druhá část pořadu se bude věnovat tématu: Tuberkulóza v Evropě – epidemie na postupu a debatovat o něm spolu s Pavlem Šponarem budou ředitel Thomayerovy nemocnice Petr Malý a přednostka 1. infekční kliniky FN Bulovka Vilma Marešová. Telefonicky vstoupí do vysílání Alena Šteflová ze Světové zdravotnické organizace v Praze.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).