Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 17. 12. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 17. prosince nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod. Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Anděl diskutovat se svými hosty a diváky na téma vietnamská menšina v Česku. Studio Vedlejších efektů navštíví vietnamista Filozofické fakulty Univerzity Karlovy Ján Ičo, mluvčí Svazu Vietnamců v ČR Nguyen Trung Ha, předseda Česko-vietnamské společnosti Marcel Winter a vietnamistka ářčáářNguyen Thi Binh Slavická. Telefonicky vstoupí do vysílání student ZČU v Plzni Jan Křivanec.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.czhttp://ww­w.efekty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/