Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 19. 11. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 19. listopadu nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat nejprve o tom, jací jsou čeští podnikatelé 17 let po listopadu? Studio Vedlejších efektů navštíví majitelka firmy na zážitky Linda Vavříková a zástupce šéfredaktora ekonomického týdeníku Euro Pavel Páral.

Druhá část pořadu se bude věnovat tématu, jak je to s politickou korektností – nezašel Borat příliš daleko? Diskutovat o něm budou nakladatel Alexander Tomský a překladatel a publicista Jan Čáp, který působil v rozhlase BBC. Telefonicky do pořadu vstoupí zpravodajka ČT v Bruselu Barbora Šámalová.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz.