Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 21. 5. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 21. května nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat s hosty a diváky o tom na tato témata: „Bude Česko za pár desítek let bez lesů?“ a „Vlastní děti nevlastních otců – paradox testu DNA“.

K prvnímu tématu přijdou do studia Petr Zahradník, ředitel Výzkumného ústavu lesního hospodářství a myslivosti a Jakub Hruška z České geologické služby.

Druhé téma proberou Vladimír Cihlář ze sdružení Zákon 94 bojující za větší práva otců v zákonech a Magdaléna Strouhalová, poradkyně v rodinném právu. Telefonicky vstoupí do vysílání Martin Pegner, manažer jedné z firem prodávající testy DNA ověřující otcovství.

Diváci mohou volat své názory k těmto tématům na záznamník – tel. č. 906 06 99 06. Na stejné telefonní číslo se dovolají i živě do vysílání. Dotazy prostřednictvím SMS mohou posílat na číslo 907 09 06.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz

Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).