Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 22. 10. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 22. října nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Anděl diskutovat se svými hosty a diváky nejprve na téma: Proč nejsou české komunální volby dost „sexy“? Studio Vedlejších efektů navštíví starostka Unhoště Lenka Mazuchová (ČSSD) a politolog Ladislav Mrklas.

Druhá část pořadu se bude věnovat tématu: Volby ve střední Evropě a nárůst nestability. Debatovat o něm spolu s Pavlem Andělem budou polský novinář žijící v České republice Marek Pedziwol a Michal Kořán z Ústavu mezinárodních vztahů.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.