Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 23. 4. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 23. dubna nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hodin.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat s hosty a diváky o předvolebních průzkumech a o problému placeného sexu u středoškoláků. Předvolební průzkumy preferencí jednotlivých stran se často rozcházejí. Jak strany sledují své preference a jak jsou pro ně důležité? Jak dnešní středoškoláci vnímají sex za peníze?

K prvnímu tématu přijdou do studia diskutovat Jan Hartl z agentury STEM a bývalá předsedkyně US-DEU Hana Marvanová. V druhé části pořadu vystoupí autorka studie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze Eva Vaníčková, která ukázala, že mnoho devatenáctiletých už přijalo za sexuální služby peníze nebo prostituci zvažuje jako možné řešení finančních potíží. K problému se vyjádří také ředitel pražského gymnázia Jaroslava Heyrovského Vilém Bauer.

Diváci mohou volat své názory k těmto tématům na záznamník – tel. č. ářčáář906 06 99 06. Na stejné telefonní číslo se dovolají i živě do vysílání. Dotazy prostřednictvím SMS mohou posílat na číslo ářčáář907 09 06. Více se o pořadu dozví na www.efekty.cz