Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 24. 9. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 24. září nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Anděl diskutovat se svými hosty a diváky nejprve o tom, zda budou nutné bezpečnostní rámy na úřadech po střelbě na havířovském magistrátu? Studio Vedlejších efektů navštíví místopředseda Bezpečnostní rady Prahy 1 Pavel Vlach (KDU-ČSL) a analytik Liberálního institutu Dan Štastný. Telefonicky do vysílání vstoupí také Bezpečnostní ředitel Krajského úřadu Jihočeského kraje Jaroslav Jedlička.

Druhá část pořadu se bude věnovat tomu, co vedlo dav v Budapešti k ničení budov a k násilnostem. Věnovat se mu budou spolu s Pavlem Andělem novinář Lidových novin Luboš Palata a odborník na sociální psychologii Jan Jakub Zlámaný.

Diváci mohou posílat dotazy prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 (nebo T2) JMENO TEXT na číslo 906 11 06. Telefon do studia je 776 999 140.