Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 27. 8. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 27. srpna nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat se svými hosty a diváky o tom, zda nastal soumrak kouření a proč má ČR tolik dětských kuřáků.

K prvnímu tématu přijdou do studia senátor Jaroslav Kubera (ODS) a právník zabývající se diskriminací David Strupek. Telefonicky vstoupí do živého vysílání zpravodaj ČT ve Washingtonu Roman Bradáč.

Dalšími hosty pořadu budou Eva Králíková z Centra léčby závislosti na tabáku a herečka Lilian Malkina. Telefonicky vstoupí do živého vysílání bývalý redaktor BBC a překladatel Ondřej Tuček z Londýna.

Diváci mohou volat své názory k těmto tématům na záznamník – tel. č. 906 06 99 06. Na stejné telefonní číslo se dovolají i živě do vysílání. Dotazy prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 (nebo T2) JMENO TEXT mohou posílat na číslo 907 09 06.