Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 29. 10. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 29. října nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat se svými hosty a diváky nejprve na téma: Ministr vnitra ČR v ohrožení – je to normální? Studio Vedlejších efektů navštíví bývalý ministr vnitra Jan Ruml a investigativní reportér ČT Jiří Hynek.

Druhá část pořadu se bude věnovat tématu „Irák jako Vietnam“ – ale proč to v ČR nikoho nezajímá? a debatovat o něm spolu s Tomášem Šponarem budou poradce Svazu průmyslu a dopravy pro Irák Majid Shamas Toma a Michal Kubal, který byl válečným reportérem ČT v Iráku.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz