Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 30. 4. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 30. dubna nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hodin.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Anděl diskutovat s hosty a diváky o předjíždění kamionů na dálnicích a o financování českého sportu. Mají mít kamiony možnost se na dálnici předjíždět? Kdo může za nedostatek peněz českých sportovišť?

K prvnímu tématu přijdou do studia diskutovat generální tajemník sdružení automobilových dopravců ČESMAD Martin Špryňar a Petra Kolínská z občanského sdružení Oživení. V druhé části pořadu vystoupí odborník na financování sportu doc. Jiří Novotný a předseda Českého svazu jachtingu Karel Bauer.

Diváci mohou volat své názory k těmto tématům na záznamník – tel. č. 906 06 99 06. Na stejné telefonní číslo se dovolají i živě do vysílání. Dotazy prostřednictvím SMS mohou posílat na číslo 907 09 06. Více se o pořadu dozví na www.efekty.cz Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).