Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 4. 3. 2007

[Tisková zpráva] V neděli 4. března nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Anděl diskutovat se svými hosty a diváky na téma: Vedlejší efekty změn v dopravě. Pozvání do studia přijali: mluvčí Ministerstva dopravy Karel Hanzelka; bývalý šéf středočeských dopravních policistů Stanislav Huml, prezident Autoklubu Roman Ječmínek a šéfredaktor časopisu Svět motorů Ondřej Běhal. Telefonicky vstoupí do pořadu z Berlína zpravodajka ČT v Německu Hana Scharffová.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).