Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 4. 6. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 4. června nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude nejprve Tomáš Šponar s diváky a s analytičkou Hospodářských novin Lenkou Zlámalovou a šéfredaktorem týdeníku Media&Marketing Danielem Köpplem hovořit o předvolebních slibech a realitě.

V druhé části pořadu bude moderátor s výkonným ředitelem o. s. ADRA Janem Bártou a teoretikem médií Janem Jirákem z fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a samozřejmě opět i s diváky diskutovat o tom, zda je zemětřesení v Indonésii ve stínu pozornosti.

Diváci mohou volat své názory k těmto tématům na záznamník – tel. č. 906 06 99 06. Na stejné telefonní číslo se dovolají i živě do vysílání. Dotazy prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 (nebo T2) JMENO TEXT mohou posílat na číslo 907 09 06.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/